Leden 2009

Jated, a jeho povedene ksichtíky =)

24. ledna 2009 v 22:13 | xX-Miss-Liar-Xx
Povedene kichtiky, to teda !
Nj, hold se Jared umí někdy (ne) normalně tvářit ´=)
některy fotky sou fakt parádní! xD


JIMMY KIMMEL LIVE PHOTOS

24. ledna 2009 v 22:08 | xX-Miss-Liar-Xx
Pamatujete si na vystoupení na show Jimmy Kimmel Live? Paramore tam zahráli 18. listopadu, ale pořád nebyli nikde žádné fotky. Dnes pro Vás mám několik skvělých fotek. Bohužel přes sebe mají velký nápis, co se dá dělat.


Jared leto 9.1.09 - 10.1.09

24. ledna 2009 v 22:03 | xX-Miss-Liar-Xx
The Art of Elysium 2nd Annual Heaven Gala (10.1.09)
*5 new
el15.jpgxel16.jpgxel17.jpgxel18.jpg

66th Annual Golden Globe Awards dinner (9.1.09)
globe04.jpgxglobe12.jpgxglobe09.jpgxglobe02.jpg


Jared Leto Los Angeles (1/09)

24. ledna 2009 v 21:58 | xX-Miss-Liar-Xx
Fešák ten Leto xD

la_001.jpgxla_002.jpgxla_004.jpgxla_007.jpg


PARAMORE IN BRAVO

24. ledna 2009 v 21:53 | xX-Miss-Liar-Xx

V novém polském Bravu se objevil krátký článek o Paramore. Scany ↓-*-↓-*-↓
zdroj → paramore.ic.cz

PARAMORE ON TOUR WITH NO DOUBT

24. ledna 2009 v 21:50 | xX-Miss-Liar-Xx
Na oficiálním fanklubu se objevila nová zpráva! Paramore budou na otevíracím koncertu kapely No Doubt! Je to oficiálně potvrzeno a Hayley už se k tomu i vyjádřila.

Právě bylo oficiálně potvrzeno, že Paramore budou na první (otevíracím) koncertů kapely No Doubt na jejich 2009 Summer Tour. Turné začne tento květen a bude probíhat ve velkých arénách v US a Kanadě. Informace o datumech a lístcích budou brzy oznámeny.

"Je to jako sen! Nemůžeme už být více nadšení, turné s kapelou jako jsou No Doubt." - HayleySMALL INTERVIEW WITH HAYLEY BY FANS

24. ledna 2009 v 21:46 | xX-Miss-Liar-Xx
Hayley si v komentářích u včerejší zprávy (v komentářích) na LiveJournalu psala i s fanoušky, kteří se jí ptali na docela zajímavé otázky. Pár jich přeložila stránka paramore.ic.cz Tady jsou ..

Kolik máš tetování a kolik piercingu?
Mám dvě tetování na vnitřní straně lýtka a žádný piercing. Můj nos dostal takovou infekci kvůli tomu kroužku, co jsem měla v nose, takže jsem ho musela dát pryč.
Pošleš nám někdy fotky těch tetování?
Možná :D Ale nechci vypadat jako trouba. "Hej podívejte se .. já mám tetováni."
Jaký jsi měla dneska den?
Dobrý. Jako každý jiný den. Uklízení. Pokus o pracování. Psaní písniček, poslouchání hudby, zkoušela jsem doma najít něco k jídlu, protože se mi nechtělo jít ven. Normální den.

New photo by Hayley

24. ledna 2009 v 21:30 | xX-Miss-Liar-Xx
Hayley včera odpoledne přidala na oficiální LiveJournal nové fotky. Na Vánoce asi dostala takovou malou blbůstku. Maličkou růžovou lebku, která se ve vodě za několik hodin zvětší. Hayley celý postup nafotila, takže se na to v naší galerii můžete podívat. Na zvětšenou lebku ale musíme ještě čekat :D Na fotkách si můžete všimnou, jak vypadá její byt. V dokumentu 40 Days of Riot! natáčí Hayley rozhovor u sebe v bytě, ale je tam vidět jen pohovka a kuchyňský stůl. Na těchto fotkách můžete vidět i pracovní stůl a dřez.. xDNEW MESSAGE BY HAYLEY

24. ledna 2009 v 15:42 | xX-Miss-Liar-Xx
Hayley dneska ráno napsala novou zprávu na oficiální LiveJournal. Zpráva se týká Vánoc a dárečků které Hayley dostala od fanoušků. Všechny dárky nafotila a přihodila je k tomuto dopisu. Najdete je v naší galerii. Tady je překlad zprávy.

Tak jsem zpět. Zpátky v útoku!! Omlouvám se, že jste museli čekat na Vánoční LJ poštu .. je to zde .. (potlesk). Děkuju, že máte strpení. Nebo se o to aspoň snažíte. Haha!!
Máma mi nedávno volala - když jsem byla mimo město - a řekla, že na mě doma čeká velký balík (hej!) a že bych si to měla přijít vzít. Bohužel jsem byla mimo město a tak jsem nemohla. Ale pak jsem přišla domů a vzala si to .. přinesla si to do toho mého apartmánu .. a trhala krabici jako osmiletá. Vypadalo to tam jako prasečí chlívek. Dostala jsem hodně dopisů a velkých obálkách s obrázkovým albem. Fanoušci mi dali skvělé dopisy. Musel to být legrační projekt.
Tak a tady jsem já, zmožená z těch dárků. Mám nové tričko Order Of The Fly. A taky maska na spaní. A recyklovaný novinový náhrdelník. Dělala jsem si starosti jak udělat to, aby jste mohli všechny dárky vidět. Bylo jich víc. Udělala jsem fotky všech věcí. Btw: kdo mi dal ten "řetízek s lebkou". Miluju ho! Budu ho nosit. Brzo vám pošlu všechny fotky.
V každém případě. Hrozně moc Vám děkuju za krásné dárky. Opravdu to pro mě moc znamená. Milujeme je a opravdu moc děkujeme.
V dalších zprávách. Večer jsem šla hledat jídlo. Dva tvarohové koláče, brusinková šťáva. Jak tam sebe navzájem najdeme? Miluju to!
Miluju Vás lidi!
(žádné chytré "rozkošné" přezdívky pro dnešní večer) HayleyJ-14 MAGAZINE SCANS

24. ledna 2009 v 15:40 | xX-Miss-Liar-Xx
Paramore se objevili v lednovém číslu časopisu J-14. Zatím pro Vás mám dva scany které najdete v galerii paramore.ic.cz